Menu

U23/2 Herre stab

Træner
profilepic
Peter Amstrup-Christensen
Assistenttræner
profilepic
Jesper Kildegaard Augustinus

KampprogramHerre S1 - 2020/2021 • Pulje 1

August 2020

Fjordager IF
0 - 3
livescore
Hjemme
Fjordager IF.s anlæg

Tårup IF

Tåsinge f. B.
1 - 1
livescore
Ude
SEF Energi Arena - Tåsinge

Fjordager IF

Fjordager IF
2 - 6
livescore
Hjemme
Fjordager IF.s anlæg

UTOPIA ( F.K.)
September 2020

OB
2 - 2
livescore
Ude
OB-Ådalen

Fjordager IF

Fjordager IF
0 - 3
livescore
Hjemme
Fjordager IF.s anlæg

Søhus Stige

Marslev G & IF
7 - 0
livescore
Ude
Marslev Idrætsplads

Fjordager IF

Fjordager IF
1 - 5
livescore
Hjemme
Fjordager IF.s anlæg

SFF 2015

Fjordager IF
2 - 2
livescore
Hjemme
Fjordager IF.s anlæg

Aarslev BK
Oktober 2020

Fjordager IF
0 - 6
livescore
Hjemme
Fjordager IF.s anlæg

Tved BK

Fjordager IF
1 - 2
livescore
Hjemme
Fjordager IF.s anlæg

B.67

Rudkøbing BK
1 - 2
Ude
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)

Fjordager IF

Fjordager IF
0 - 4
livescore
Hjemme
Fjordager IF.s anlæg

SUB Ullerslev
April 2021

ØB
5 - 1
Ude
Ø.B.s Anlæg

Fjordager IF

UTOPIA ( F.K.)
18. apr
Kl. 11.00
Ude
Munke Mose

Fjordager IF

Fjordager IF
21. apr
Kl. 18.45
Hjemme
Fjordager IF.s anlæg

OB

Søhus Stige
25. apr
Kl. 11.00
Ude
Rema 1000 Arena Søhus

Fjordager IF

Fjordager IF
30. apr
Kl. 11.00
Hjemme
Fjordager IF.s anlæg

Marslev G & IF
Maj 2021

SFF 2015
8. maj
Kl. 15.00
Ude
Faaborg Stadion

Fjordager IF

Aarslev BK
14. maj
Kl. 18.45
Ude
Netplan Arena

Fjordager IF

Tved BK
19. maj
Kl. 18.45
Ude
Tved Stadion

Fjordager IF

Fjordager IF
22. maj
Kl. 15.00
Hjemme
Fjordager IF.s anlæg

Tåsinge f. B.

B.67
30. maj
Kl. 11.00
Ude
B 67-Parken

Fjordager IF
Juni 2021

Fjordager IF
6. jun
Kl. 11.00
Hjemme
Fjordager IF.s anlæg

Rudkøbing BK

Tårup IF
8. jun
Kl. 18.45
Ude
Frørup Andelskasse Arena

Fjordager IF

SUB Ullerslev
12. jun
Kl. 15.00
Ude
Ullerslev Stadion

Fjordager IF

Fjordager IF
18. jun
Kl. 18.45
Hjemme
Fjordager IF.s anlæg

ØB

StillingHerre S1 - 2020/2021 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 ØB 13 8 3 2 27
2 SFF 2015 13 7 3 3 24
3 Søhus Stige 13 7 3 3 24
4 B.67 13 8 0 5 24
5 Tved BK 13 7 2 4 23
6 Tåsinge f. B. 13 6 5 2 23
7 SUB Ullerslev 13 6 4 3 22
8 UTOPIA ( F.K.) 13 6 2 5 20
9 Aarslev BK 13 5 2 6 17
10 Marslev G & IF 13 4 5 4 17
11 Tårup IF 13 3 3 7 12
12 Rudkøbing BK 13 2 2 9 8
13 Fjordager IF 13 1 3 9 6
14 OB 13 1 3 9 6